E-shop účtovníctvo

V prípade záujmu o naše služby zavolajte nám, pošlite mail alebo vyplňte nezáväzný kontaktný formulár.

Podnikanie prostredníctvo internetového obchodu je špecifické. Máme dlhoročné skúsenosti s klientmi, ktorí prevádzkujú e-shop. 

Ponúkame vám naše know-how vo vedení účtovníctva pre váš e-shop. Pomôžeme vám nastaviť všetky procesy tak, aby boli čo najefektívnejšie. 

Máme skúsenosti s účtovaním platobnej brány ako napríklad: GoPay, Barion, 24pay, TrustPay, PayPal. Nezaskočí nás ani účtovanie kryptomein ako je Bitcoin, Ethereum a iné kryptomeny, či altcoiny.

Zverením účtovníctva profesionálom šetríte svoje peniaze a čas. Preto neriskujte a nechajte vedenie účtovníctva na SuperÚčtovníka!

Pre koho je táto služba určená?

Kde spracovávame Vedenie e-shop účtovníctva?

V celom Bratislavskom kraji. Hlavne v okresoch Malacky, Bratislava I-V a okolí.

 

Čo zahŕňa e-shop účtovníctvo?

Zabezpečíme vám kompletné účtovné služby. Vedieme celé účtovníctvo a administratívu, ktorá s ním súvisí. Pomôžeme nastaviť procesy, ktoré vám ušetria čas a peniaze. Sme vám plne k dispozícii aj počas štátnej a daňovej kontroly.

Ako prebieha spolupráca?

Ku každému klientovi máme individuálny a priateľský prístup. Snažíme sa pochopiť vašu situáciu a vyjsť vám v ústrety. Radi vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkov pri vedení jednoduchého aj podvojného účtovníctva.

Súčasťou nášho podnikania je mať naštudovanú legislatívu súvisiacu s vaším podnikaním. Vieme vás upozorniť na dôležité zákony a vysvetlíme vám ich znenie.

Vopred vás oboznámime, aké doklady a dokumenty budeme od vás potrebovať. Môžete nám ich poslať e-mailom, poštou alebo sa dohodneme na osobnom odbere. Všetky vaše doklady spracujeme a založíme. Tieto dokumenty máte vždy k dispozícii.

Aké výhody vám ponúkame?

Začnite viesť svoje účtovníctvo správe ešte dnes!

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku na mieru?
Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár. Odpovieme vám do 24 hodín.