Loading...

Účtovné poradenstvo

Poradíme vám v oblasti účtovníctva a daní a vy nebudete riskovať problémy so zákonom.

Poradíme vám ako viesť váš podnik k úspechu. Upozorníme vás na zákony, ktoré musíte doržiavať a ktoré sa vás týkajú. Nerešpektovaním zákonov, či už nevedomosťou, môže mať fatálne následky pre vaše podnikanie. Nechajte to na SuperÚčtovníka.

Ponúkame vám kompletné poradenstvo ohľadom podnikania a účtovné poradenstvo. Máme niekoľkoročné roky skúseností a radi vám poradíme, ktoré zákony s vašim podnikaním súvisia a na čo si dávať pozor pri podnikaní. Vy sa sústreďte na svoj biznis. A naďalej bezpečne podnikajte.

Pre koho je táto služba určená?

Kde poskytzujeme účtovné poradenstvo?

V celom Bratislavskom kraji. Hlavne v okresoch Malacky, Bratislava I-V a okolí.

V ktorých oblastiach vám poradíme?

Spoločne sa pozrieme, ako môžete legálne znížiť náklady vo svojej firme. Navrhneme vám systém, vďaka ktorému budete mať poriadok vo svojich záväzkoch a pohľadávkach. Poradíme, ako vám zákon umožňuje optimalizovať dane. A ako efektívne podávať daňové priznania.

Ako prebieha účtovné poradenstvo?

Ku každému klientovi máme individuálny a priateľský prístup. Snažíme sa pochopiť vašu situáciu a vyjsť vám v ústrety. Radi vám zodpovieme vaše otázky ohľadom účtovníctva a miezd.

Súčasťou nášho podnikania je mať naštudovanú legislatívu súvisiacu s vedením účtovníctva a podnikaním na Slovensku. Vieme vás upozorniť na dôležité zákony a vysvetlíme vám ich znenie.

Poradenstvo môže prebiehať telefonicky, e-mailom alebo osobným stretnutím.

Aké výhody vám ponúkame?

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku na mieru?

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár. Odpovieme vám do 24 hodín.

Top