Časté otázky

Účtovníctvo a mzdy spracúvame v účtovnom programe Pohoda od spoločnosti STORMWARE s.r.o.
Tento program sme zvolili, pretože je prehľadný a ľahko sa v ňom zorientujú klienti. Je navrhnutý tak, aby aj človek bez ekonomických znalostí vedel program používať. Program ponúka prehľadné výstupy a grafy. Hlavná výhoda programu je perfektné spracovanie napojenia na e-shop

Prečo je dôležité mať toho správneho človeka na vedenie účtovníctva? Pretože práve účtovník pracuje s najcitlivejšou zložkou Vášho podnikania – s Vašimi financiami. Je preto vo Vašom vlastnom záujme mať v tíme človeka, ktorý Vám dokáže ušetriť čas a peniaze každý rok.

Pri výbere správneho účtovníka nehľaďte na cenu jeho práce – profesionál Vám poradí zákonné možnosti ako ušetriť financie a finálna verzia vedeného účtovníctva je výsledkom kvality. Už žiadne ďalšie korekcie po zle vykonanej práci!

Ak ste si nie istý profesionálnosťou účtovníka, požadujte jeho recenzie a skúsenosti. Každý kvalitný účtovník Vám vie uviesť príklady svojich spokojných klientov. Zároveň sa s Vami bez problémov porozpráva o svojich praktických skúsenostiach a zodpovie Vaše otázky na jeho osobu.

Vyskúšajte si Vášho kandidáta! Jednou z možností ako si preveriť znalosti účtovníka je priame overenie jeho vedomostí. Naštudujte si požadované informácie na stránke Finančnej správy SR a preverte si, či účtovník ovláda danú problematiku.

Účtovník sa detailne zapája do fungovania Vašej spoločnosti, preto vyberajte dôkladne. Budete potrebovať osobu, ktorej môžete dôverovať a má potrebné skúsenosti, ktoré v budúcnosti využijete. Radi Vám preto zodpovieme všetky Vaše otázky a našu profesionalitu podložíme spokojnými klientmi.

Top