Pridaj sa k nám

Poď pracovať k nám a my ti skrátime pracovný čas o 1 hodinu denne.
Pridaj sa k nám

Prečo skracujeme pracovný čas o 1 hodinu ?

Zvýšená
produktivita

Kratší pracovný čas podporuje efektívnejšiu prácu a zameranie zamestnancov.

Rovnováha práce a osobného života

Zamestnanci majú viac času pre svoje osobné a rodinné záväzky.

Zvýšená
spokojnosť

Kratší pracovný čas môže zvýšiť spokojnosť zamestnancov s pracovným miestom.

Menej stresu a vyhorenia

Kratší pracovný čas pomáha znižovať stres a riziko vyhorenia.

Efektívnejší
prístup k práci

Podporuje zamestnancov k väčšej efektívnosti pri vykonávaní práce.

Ochrana životného prostredia

Prispieva k zníženiu spotreby energie.

Zdravší
životný štýl

Zamestnanci majú viac času na zdravé stravovanie, cvičenie a odpočinok.

Aktuálne voľné pozície

Senior účtovník

Do nášho rozrastajúceho sa mladého a dynamického kolektívu hľadáme skúseného, šikovného SENIOR účtovníka/účtovníčku, s aspoň 4 ročnými skúsenosťami v oblasti vedenia podvojného účtovníctva pre viacerých klientov, ako aj skúsenosťami so spracovaním DPPO a účtovných závierok. Postupne budeš mať vlastný tím ľudí, za ktorých budeš zodpovedať a dohliadať na plnenie termínov v rámci celého zvereného tímu, preto by si mal mať schopnosť riešiť problémy, otvorene komunikovať, vedieť vysvetliť účtovnú problematiku menej skúseným kolegom a jednoznačne byť tímový hráč. Po zaškolení a ukončení skúšobnej doby je možnosť využitia home office (po dohode).

Miesto práce:

Pluhová 49, Bratislava

Termín nástupu:

ASAP

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, živnosť

Mzdové podmienky (brutto):

1 600 - 2 000 €/mesiac
Finálna výška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta. Možnosť aj na živnosť od 2 200 - 2 700 €/mesiac

Samostatný účtovník

Do nášho rozrastajúceho sa mladého a dynamického kolektívu hľadáme šikovného samostatného účtovníka/účtovníčku, s aspoň 2-4 ročnými skúsenosťami v oblasti podvojného účtovníctva, ako aj skúsenosťami so spracovaním DPPO a účtovných závierok. Je pre nás dôležité, aby si ako samostatný účtovník/účtovníčka vedel/a spracovať účtovnú závierku v s. r. o. Po zaškolení a ukončení skúšobnej doby je možnosť využitia home office (po dohode).

Miesto práce:

Pluhová 49, Bratislava

Termín nástupu:

ASAP

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, živnosť

Mzdové podmienky (brutto):

1 500 - 1 800 €/mesiac
Finálna výška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta. Možnosť aj na živnosť od 2 100 €/mesiac

Nie je to všetko! Čakajú ťa aj ďalšie bonusy.

Stabilný projekt

Rozvojový plán kariéry

Otvárame vám cestu k získaniu vodcovských schopností. Tieto schopnosti nie len zvyšujú vašu produktivitu, ale tiež vás pripravujú na výzvu vedenia. S týmto plánom môžete efektívnejšie riadiť tím, prevziať viac zodpovednosti a dosiahnuť vyšší stupeň spokojnosti vo vašej práci. Naším cieľom je podporovať vás v tomto procese a pomôcť vám dosiahnuť vaše kariérne ciele.

Vzdelávanie

Odborné vzdelávanie

Klademe dôraz na kvalitné vzdelávanie. Ponúkame vám prístup k rôznym certifikovaným vzdelávacím programom, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zručnosti a znalosti. Vďaka vzdelávaniu dosahujete vyššiu produktivitu a máte lepšie možnosti kariérneho rastu. Cieľom je investovať do vášho osobného úspechu a spokojnosti.

Žiadne nadčasy

Žiadne nadčasy

V našej spoločnosti nevyžadujeme nadčasy. Pracujete len v rámci svojho pracovného času, čo umožňuje lepšiu rovnováhu medzi prácou a osobným životom. Uvedomujeme si, že práca by mala tvoriť iba 1/3 vášho dňa. Vo výnimočných prípadoch nejaké nadčasy môžu byť počas závierok v marci.

Atmosféra

Jeden za všetkých, všetci za jedného

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na kolektívny prístup. Tento princíp zahŕňa tímovú prácu, vzájomnú podporu, rovnosť. Keď pracujeme spoločne, dosahujeme výnimočné výsledky a tvoríme prosperujúcu kultúru. Cieľom je podporovať jeden druhého a spoločne dosiahnuť úspech.

Od rodinného krbu

Práca z domu a flexibilita v práci

Práca z domova a flexibilné pracovné podmienky vám ponúkajú voľnosť a kontrolu nad tým, ako pracujete. Tieto výhody vám umožňujú dosiahnuť harmonickú rovnováhu medzi vaším pracovným a osobným životom, zlepšiť produktivitu a mať viac času na svoje individuálne potreby. Naším cieľom je poskytovať vám pracovné podmienky, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Kontrola a doplnenie

Moderné vybavenie kancelárie

V našej firemnej kultúre hrá moderné vybavenie kancelárie dôležitú rolu. Zabezpečuje nielen efektívnu prácu, ale aj vašu pohodu. S investovaním do najnovších technológií a ergonomického nábytku vytvárame prostredie, kde môžete dosiahnuť svoj potenciál a cítiť sa pohodlne pri každodennej práci. Chceme, aby ste mali všetko potrebné pre vašu produktivitu a spokojnosť.

Chceš byť súčasťou nášho tímu?
Pošli nám svoje CV !

kariera@supeructovnik.sk

Ozvi sa nám, na ktorú z našich pozícií máš chuť.
Stačí priložiť tvoje CV a čoskoro ťa kontaktujeme.
Tvoja nová kariéra začína tu!

Top