Účtovné poradenstvo

Radíme firmám v oblasti účtovníctva a daní. Ak nie ste spokojný so stavom svojho účtovníctva, čítajte ďalej.

Myslíte si, že ste zaplatili v minuloročnom daňovom priznaní viac ako bolo potrebné? Čo by ste povedali na to, že už tento rok môžete mať optimalizované náklady vo firme? Zabezpečte, že po daňovom priznaní ostane viac peňazí na firemnom účte.

Hľadáte niekoho, kto vám ukáže a poradí širokú paletú overených a legálnych možností, ako viesť účtovníctvo tak, že po zaplatení všetkých faktúr už nemusíte platiť tisícky eur na daniach pre štát?

Oslovte skúseného Super Účtovníka, ktorý sa hlási a ponúka výhodné účtovné partnerstvo pre SRO aj živnostníkov ako zarábať v prvom rade na seba a nie iba živiť štát, riešiť administratívnu záťaž a sledovať zmeny v zákonoch. Pozrite si výhodný cenník účtovných služieb. Platíte len za to, čo využívate.

Komu poskytujeme účtovné poradenstvo?

Kde poskytujeme účtovné poradenstvo?

V celom Bratislavskom kraji, najmä v okresoch Malacky, Bratislava I-V a okolí. Radíme v kancelárii v Bratislave či Malackách, alebo spolupracujme výhradne online.

V ktorých oblastiach radíme?

Spoločne sa pozrieme na legálne možnosti znižovania nákladov vo vašej firme. Nájdeme a navrhneme osvedčený systém, ktorý bude fungovať aj vo vašej firme. Vyťažte maximum z našich niekoľkoročných skúseností s optimalizáciou daňových nákladov z viac ako 100 iných firiem. 

Rastie vám obrat a chcete sa vyhnúť prekvapeniam pri podávaní daňového priznania? Nevedomosť zákonov a nesledovanie ich zmien vedie k zbytočným daňovým nákladom. Upozorňujeme na zákony, týkajúce sa vašej firmy, ktoré musíte dodržiavať a vysvetľujeme vám ich znenie.

Poradíme, ako zákon umožňuje optimalizovať dane. Prenechajte účtovníctvo na nás a vy sa sústreďte na vaše podnikanie.

Ako prebieha účtovné poradenstvo?

Ku každému klientovi máme individuálny a priateľský prístup. Začíname pochopením aktuálnej účtovnej situácie. Vašim individuálnym požiadavkám vychádzame v ústrety. Zodpovedáme vaše otázky a vysvetľujeme ako to funguje.

Poradenstvo prebieha telefonicky, online alebo na osobnom stretnutí. Máme kanceláriu v Bratislave aj Malackách.

Aké výhody vám ponúkame?

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku na mieru?

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár. Odpovedáme do 24 hodín.

Top