Služby, ktoré poskytujeme

Vedenie účtovníctva

Správne vedené účtovníctvo je znakom finančne zdravého podnikania. Len takto privediete svoj biznis k úspechu. Zverte účtovníctvo profesionálom a zachránite svoje podnikanie pred možnou katastrofou, ktorá inak môže nastať. Spracujeme jednoduché aj podvojné účtovníctvo.

Mzdy & Personalistika

Kompletne spracujeme mzdy a personalistiku vo vašej firme. Od založenia zložky zamestnanca cez podanie mesačných výkazov po prihlásenie do poisťovne či na daňový úrad. Komunikáciu so štátnymi orgánmi riešime za vás. Potrebujeme len dochádzku zamestnancov, o ostatné sa postaráme.

Daňové priznanie

Úspešný biznis si vyžaduje správne vypracované a včas podané daňové priznanie. Spracujeme daňové priznanie pre fyzické aj právnické osoby. Ak to nestihneme do 24 hodín od doručenia kompletných podkladov, máte to zadarmo. V cene spracovania je aj profesionálne poradenstvo. Ponúkame možnosť elektronického podania daňového priznania.

Poradenstvo

S nami podnikáte podľa platných zákonov a predchádzate nedorozumeniam pri daňovej kontrole. Vysvetlíme vám problematiku účtovníctva a optimalizácie nákladov. Budeme vás informovať o všetkých dôležitých novelách, aby ste sa na ne včas pripravili. Ponúkame kompletné účtovné poradenstvo.

Top