Kto sme ?

Sme dostupní pre všetkých podnikateľov, ktorí si uvedomujú, že len so správne vedeným účtovníctvom bude ich biznis neustále rásť.

Každý chce mať bezchybné účtovníctvo. A za primeranú cenu. Naše ceny sme nastavili transparentne tak, aby ste neplatili za drahé služby. Zaplatíte len za to, čo naozaj využijete.

Máme potrebné znalosti a prax v oblasti účtovníctva, daňovej problematiky a optimalizácie firemných nákladov. Využitím služieb SuperÚčtovníka získate stabilného partnera, ktorý je vám vždy k dispozícii.

Neustále sa vzdelávame a zdokonaľujeme vo svojom obore. Pravidelne absolvujeme školenia a tým prehlbujeme a zdokonalujeme naše vedomosti.


Čomu sa venujeme?

•     vedeniu jednoduchého a podvojného účtovníctva
•     mzdovému účtovníctvu a personalistike
•     legálnej optimalizácii daní a nákladov
•     účtovnému poradenstvu v rozsahu voľnej živnosti
•     komunikácii s úradmi v oblasti účtovníctva

Prehásenie

Naša spoločnosť neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Spoločnosť SuperÚčtovník,s.r.o. neposkytuje služby podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácií ani podľa zákona č. 78/1992 Z.z o daňových poradcoch a Slovenskej komore daňových poradcov. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby alebo daňové poradenstvo, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby poskytovať.


Prečo práve SuperÚčtovník?

1Sme mladý, dynamický a hlavne flexibilný. Vždy k dispozícii.


2Platíte iba za to, čo využijete. Žiadne skryté poplatky, zrozumiteľná fakturácia.


3Neustále sa vzdelávame a zdokonaľujeme vo svojom obore.

4Zodpovedáme za všetky služby, ktoré poskytujeme.