Kto sme?

Sme mladí a flexibilní účtovníci, ktorí sú vždy k dispozícii poradiť podnikateľovi ako riadiť vzťah výnosov a nákladov. Poskytujeme hodnotné informácie a náhľad do účtovníctva na základe skúseností a vedomostí s účtovníctvom 100+ firiem.

Máme potrebné znalosti a prax v oblasti účtovníctva, daňovej problematiky a optimalizácie firemných nákladov. Poznáme väčšinu účtovných problémov a výziev, ktoré sa firme môžu postaviť do cesty a tak môže mať každý podnikateľ optimalizované účtovníctvo už od prvého roka.

Poskytujeme nezaujatý účtovný názor na nápady podnikateľov, ktorí si uvedomujú, že len so správne vedeným účtovníctvom bude ich zisk neustále rásť. A to všetko za primeranú cenu. Cena za účtovníctvo je nastavená transparentne, aby ste neplatili za drahé služby.

Platíte len za to, čo naozaj využívate. Žiadne skryté poplatky. Získajte stabilného účtovného partnera s kanceláriou v Bratislave a Malackách. Stretávajme sa tam, kde vám to viac vyhovuje. Aj online. Kancelárie sú tu pre klientov na flexibilné a voľné stretnutia.

Máme poistenie vo výške 100 000 € za škodu spôsobenú pri spracovaní jednoduchého alebo podvojného účtovníctva. SuperÚčtovník® je vám vždy k dispozícii.

Sme dynamickí a hlavne flexibilní. Vždy k dispozícii na konzultáciu.

Platíte iba za to, čo využívate. Žiadne skryté poplatky.

Neustále sa vzdelávame a zdokonaľujeme v odbore účtovníctva.

Poistenie vo výške 100 000 € za škodu spôsobenú pri spracovaní účtovníctva.

Náš tím

...

Kristína Siekela

hlavná účtovníčka

...

Kristína Ďuricová

mzdový špecialista

...

Jakub Margetíny

senior účtovník

...

Dominika Dzinová

samostatná účtovníčka

...

Milan Herich

samostatný účtovník

...

Miriam Galdonová

junior účtovníčka

...

Daisy Trhač

skartovačka

info@supeructovnik.sk

...

Mgr. Baton Murati

spolupracujúci advokát

Advokátska kancelária Murati s. r. o.

Top