Loading...

Vedenie účtovníctva

Vedieme jednoduché aj podvojné účtovníctvo. Pomôžeme vám legálne optimalizovať dane.

Niektorí podnikatelia majú strach osloviť účtovníka. Alebo si myslia, že ho nepotrebujú. Pri správnom vedení účtovníctva však lepšie kontrolujete svoj biznis. Skúsený účtovník legálne zníži vaše náklady a dane.

Ste nespokojní so stavom svojho účtovníctva? Zaplatili ste v poslednom daňovom priznaní viac, ako bolo nutné? Obráťte sa na SuperÚčtovníka.

Získate niekoľko výhod na raz. Nemusíte strácať čas sledovaním zákonov. Radšej sa sústreďte na biznis a zveľaďujte ho. Vedenie účtovníctva vám zoberie veľa energie, ktorú môžete investovať do svojho podnikania.

Pre koho je táto služba určená?

Kde spracovávame vedenie účtovníctva?

V celom Bratislavskom kraji. Hlavne v okresoch Malacky, Bratislava I-V a okolí.

Čo zahŕňa vedenie účtovníctva?

Zabezpečíme vám kompletné účtovné služby. Vedieme celé účtovníctvo a administratívu, ktorá s ním súvisí.
Sme vám plne k dispozícii aj počas štátnej a daňovej kontroly.

Ako prebieha spolupráca?

Ku každému klientovi máme individuálny a priateľský prístup. Snažíme sa pochopiť vašu situáciu a vyjsť vám v ústrety. Radi vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkov pri vedení jednoduchého aj podvojného účtovníctva.

Súčasťou nášho podnikania je mať naštudovanú legislatívu súvisiacu s vaším podnikaním. Vieme vás upozorniť na dôležité zákony a vysvetlíme vám ich znenie.

Vopred vás oboznámime, aké doklady a dokumenty budeme od vás potrebovať. Môžete nám ich poslať e-mailom, poštou alebo sa dohodneme na osobnom odbere. Všetky vaše doklady spracujeme a založíme. Tieto dokumenty máte vždy k dispozícii.

Aké výhody vám ponúkame?

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku na mieru?

Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár. Odpovieme vám do 24 hodín.

Top